Peltron - przetworniki ciœnienia, czujniki lvdt

Home O firmie Pomiar ciśnienia Pomiar przemieszczeń Urządzenia uniwersalne Dlaczego warto Kontakt

 

O firmie

PELTRON jest producentem przyrządów i systemów pomiarowych. Oferujemy przetworniki przemieszczeń liniowych, ciśnienia, różnicy ciśnień, poziomu cieczy, prędkości obrotowej oraz systemy pomiarowe np. telemetryczne, monitoringu i sterowania.

PELTRON to zespół gruntownie wykształconych i doświadczonych specjalistów przygotowanych do realizacji projektów dla naszych Klientów. Zespół ten jest głównym filarem dotychczasowych osiągnięć oraz ich kontynuacji.

Historia

PELTRON powstał w 1977 roku w bardzo trudnym okresie gospodarczym i ekonomicznym w Polsce jako firma specjalizująca się w dziedzinie pomiarów fizycznych wielkości nieelektrycznych, a szczególnie w automatyce przemysłowej. W początkowym okresie działania zajmował się głownie produkcją przetworników i aparatury do pomiaru przemieszczeń liniowych (LVDT). Produkowane były także urządzenia do pomiaru ciśnienia, obrotów i wilgotności do osuszania zawilgoconych budynków metodą elektroosmozy.

Oczekiwania naszych Klientów i potrzeby rynku spowodowały, że przeznaczyliśmy znaczne nakłady na budowę nowego obiektu i uruchomienie produkcji wysokiej klasy urządzeń do pomiaru ciśnienia.

 

Copyright: Peltron 2005 | created by OrangeDot