Peltron - przetworniki ciœnienia, czujniki lvdt

Home O firmie Pomiar ciśnienia Pomiar przemieszczeń Urządzenia uniwersalne Dlaczego warto... Kontakt

 

Dlaczego warto współpracować z PELTRON ?


Już prawie 35 lat doświadczeń

PELTRON powstał w 1977 roku jako firma specjalizująca się w dziedzinie pomiarów fizycznych wielkości nieelektrycznych, a szczególnie w automatyce przemysłowej. W początkowym okresie działania zajmował się głownie produkcją przetworników i aparatury do pomiaru przemieszczeń liniowych (LVDT). Obecnie jako firma posiadamy już prawie 35 lat doświadczeń w pomiarach przemieszczeń liniowych dla przemysłu.

Indywidualne rozwiązania dla Klientów

Poza standardowymi produktami oferujemy naszym Klientom doradztwo, projektowanie i wykonanie nietypowych rozwiązań. Urządzenia i systemy pomiarowe są tworzone według szczegółowych wymagań i potrzeb naszych Klientów. Mamy na uwadze oszczędność kosztów i czasu, a każde zlecenie traktujemy indywidualnie.

Wysoka jakość urządzeń pomiarowych

Oferowane urządzenia reprezentują wysoki poziom rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych. Posiadają one bardzo dobre parametry metrologiczne, użytkowe i estetyczne. Naszą technologię oparliśmy na podzespołach i materiałach najwyższej jakości. Do takich należą między innymi piezorezystancyjne czujniki ciśnienia produkcji wyspecjalizowanych firm na świecie, zapewniające wysoką jakość i niezawodność przetworników ciśnienia. Wieloletnia eksploatacja naszych produktów potwierdziła ich wysoką klasę w bardzo różnorodnych zastosowaniach.
 

Copyright: Peltron 2005 | created by OrangeDot